KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 17454283
nr 1745 4283
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Pastell, Landskap med Lada. Signerad. Bildmått: 40x51 cm, yttermått inklusive ram: 57x68
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 december 2025
kl 19:01:58
500 kr
600 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas