KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 17454283

nr 1745 4283

Stig Claesson Slas

(1928-2008), Sverige

Pastell, Landskap med Lada. Signerad. Bildmått: 40x51 cm, yttermått inklusive ram: 57x68

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 1 december 2025
kl 19:01:58

Stig Claesson Slas

Läs mer om Stig Claesson Slas